هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی

5/5 - (1 امتیاز)

هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی یکی از سوالات پرتکرار اغلب افرادی است که از مشکلات مرتبط با چاقی رنج میبرند ودرصدد استفاده از روش جراحی اسلیو معده برای داشتن یک زندگی راحت و بدون مشکلات ناشی از چاقی هستند. ما در کلینیک دکتر هاشم آقائی قصد داریم که به یکی از سوالات مهم و اساسی که اکثر افراد متقاضی لاغری در ذهن خود دارند بپردازیم.

آیا همه انواع بیمه های درمانی خدمات دهنده در سطح کشور، از خدمات یکسانی در زمینه جراحی ها و بالاخص جراحی اسلیو معده بهره میبرند یا براساس تعهدات پوشش بیمه ای خود متفاوت هستند؟ یکی از اصلی ترین عوامل تعیین کننده در پرداخت های بیمه تکمیلی در انواع بیمه های خدمات درمانی در عمل جراحی اسلیو، داشتن bmi بالای 40 می باشد بنابراین اولین نکته ای که در هزینه اسلیو معده باید مد نظر داشت، برخورداری از bmi بالای 40 است.

البته در بعضی از بیمه ها شاهد تفاوتهایی در تبصره های پوشش بیمه ای افراد هستیم که با توجه به نوع بیمه میتواند متفاوت از سایر بیمه ها باشد. بنابراین قبل از اقدام برای استعلام شرایط بیمه ای خود بهترین راه میتواند مراجعه به بیمارستان مربوطه و سوال از مسئول بیمه در آن بیمارستان باشد که باتوجه به مکاتباتی که فی مابین بیمارستانها و کارگزاری بیمه در رابطه با تعهدات بیمه ای میشود بهترین مرکز استعلام هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی، همان مراکز تحت جراحی و بیمارستانها میتواند باشد.

نکته آخر درخصوص بیمه اینکه علاوه بر حائض شرایط تعهدات بیمه ای بودن، شما بایستی که تاییدیه بیمه مورد نظر خود را نیز برای انجام عمل اسلیو بگیرید که احتمالا پس از انجام آزمایشات و طی یک پروسه، این تاییدیه برای انجام جراحی به شما داده خواهد شد. در ادامه مقاله ، به انواع بیمه های پر کاربرد در سطح کشور و سطح تعهدات بیمه ای آنها درزمینه عمل اسلیو میپردازیم.پس لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

جراحی اسلیو با بیمه تکمیلی

هزینه اسلیو معده در انواع بیمه های پر کاربرد

هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی سلامت

برای افرادی که از مزایای بیمه درمانی خاصی برخوردار نبودند قانونی تصویب شده که بوسیله آن همه افراد بدون بیمه را تحت پوشش خود در می آورد که نام آنرا بیمه سلامت گذاشتند. پرداخت هزینه های اسلیو با بیمه سلامت بسیار ناچیز بوده و در حد پرداخت بخشی از هزینه های بستری میباشد و در  بیمارستان های خصوصی که عملهای جراحی را انجام میدهند، کاربردی ندارد و فقط در بیمارستانهای دولتی قابل پذیرش است.

 

هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی تامین اجتماعی

بیمه تامین اجتماعی در بیمارستانهای تامین اجتماعی در صورت تایید پزشک معتمد مبنی بر انجام عمل چاقی مرضی و غیر زیبایی، بخش زیادی از هزینه های جراحی در بیمارستان را می پردازد و در بیمارستانهای غیر مرتبط با تامین اجتماعی فقط هزینه های مربوط به بستری را متقبل می شود و هزینه تجهیزات مورد استفاده در حین عمل و دستمزد تیم جراحی را باید جداگانه بپردازید.

مثلا شما بوسیله بیمه پایه تامین اجتماعی در بیمارستان خصوصی در صورت احراز شرایط در حدود 10 تا 12 میلیون از هزینه تقریبا 50 میلیون تومانی را باید بپردازید.

هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی نیروهای مسلح

 با تایید پزشک معتمد طرف قرارداد، بخش زیادی از هزینه عمل اسلیو اعم از هزینه های تجهیزات و دستمزد ها و بستری با بیمه تکمیلی نیروهای مسلح قابل پرداخت است و عزیزان شاغل در این بخش مشکل خیلی زیادی از بابت پرداخت هزینه ها در این نوع بیمه نخواهند داشت که البته باید گفت این هزینه ها فقط در بیمارستانهای طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح کاربرد دارد و قابل قبول است و در بیمارستانهای غیر طرف قرارداد فقط به شما هزینه های  بستری را بصورت فاکتور به شما داده و بعد از ارائه به بیمه به شما قابل پرداخت است. 

عمل اسلیو معده و بیمه تکمیلی نیروهای مسلح

هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ

بیمه آتیه سازان حافظ بخش زیادی از بازنشستگان ارگانهای مختلف را تحت پوشش خود داردو یکی از ضعیفترین بیمه های درمانی در بخش پرداخت هزینه های جراحی و غیره است. بنابراین شما انتظار زیادی از این بیمه نمی توانید داشته باشید و شاید در حدود 10 درصد از هزینه های پرداختی را به شما برمی گرداند.

هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی ایران

بیمه ایران یکی از بیمه گر های معتبر و باسابقه در عرصه بیمه ای کشور بوده و با اکثر بیمارستانها و کلینیک ها قرارداد دارد و برای استفاده و بهره مندی از این نوع بیمه پس از انجام آزمایشات و گرفتن تاییدیه پزشک، شما میتوانید بخشی زیادی از هزینه عمل اسلیو خود را با توجه به سقف تعهدات و شرایط بیمه ایران از بیمه دریافت نمائید.

هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی دانا

بیمه دانا از بیمه گر های باسابقه در کشور بوده و هریک از بیمه شدگان با توجه به طرح های متنوع و تعهدات متفاوت متناسب با طرح ها، میتوانند از مزایای بیمه ای آن برخوردار گردند.

هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی آسیا

بیمه آسیا از گونه بیمه های خصوصی در کشور است که باتوجه به پرداختی شما و انتخاب طرح های مورد نظر خود از مزایای آن بهره خواهید برد و برای اینکه شما قسمت زیادی از هزینه های عمل اسلیو را بوسیله بیمه آسیا پرداخت کنید بایستی از طرحهای مناسب تر و فراگیرتر آن استفاده نمائید.

سخن پایانی در رابطه با هزینه اسلیو معه با بیمه تکمیلی

انتخاب جراح طرف قرارداد با بیمه ها

یکی از دغدغه های بیماران متقاضی انجام عمل اسلیو معده انتخاب جراحی است که با بیمه تحت پوشش خود قرارداد داشته باشد تا بوسیله آن بخشی از هزینه های خود را کاهش دهد. ما در این مقاله به شما یکی از پزشکان بنام و مجرب که در بیمارستان فوق تخصصی امید که با اکثر بیمه های خدمات درمانی فعال در کشور قرارداد داشته و نگرانی شما را ازین بابت مرتفع می کند را معرفی می نمائیم.

دکتر مهدی هاشم آقائی از جراحان حاذق و بنام در عرصه جراحی های لاغری بوده و با انجام عملهای موفق بسیار زیاد دارای تجارب بسیاری است و باتوجه به فعالیت ایشان در بیمارستان فوق تخصصی امید، شما با داشتن تقریبا هر نوع بیمه ای میتوانید در این بیمارستان عمل خود را انجام دهید و هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی خود را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *