درباره مرکز جراحی اسلیو

عمل اسلیو یکی از راه‌های کم کردن وزن بدن با روش جراحی معده است که با هدف کاهش حجم معده در افرادی که درگیر چاقی و اضافه وزن بالایی هستند انجام می‌گیرد. این جراحی تحت عنوان گاسترکتومی اسلیو لاپاراسکوپی معرفی می‌شود. با عمل اسلیو حدود ۸۰ درصد از معده برداشته شده و تنها قسمتی لوله مانند از آن که هم‌شکل و هم‌اندازه یک موز است باقی می‌ماند.

پس از این جراحی با توجه به اینکه معده بسیار کوچک شده، فرد اشتهای کمی خواهد داشت و در این صورت خیلی راحت‌تر می‌تواند وزن اضافه خود را کاهش دهد. همچنین تغییرات هورمونی گوارشی به دلیل برداشته شدن بخش اعظم معده سبب تسریع کاهش وزن می‌شود. این تغییرات هورمونی در بهبود علائم ناشی از چاقی مثل بیماری‌های قلبی، فشارخون بالا و دیابت نیز مؤثر است.

دکتر مهدی هاشم آقائی یکی ازبهترین جراحان بنام در عرصه جراحی لاغری و عمل اسلیو بوده و ایشان دارای بیش از 6هزار عمل موفق در این زمینه می باشد.

 

ارائه انواع خدمات

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مرکز جراحی اسلیو با دارا بودن پزشکان متخصص بهترین خدمات را ارئه می دهند

سوالات متداول

در انتخاب بهترین روش جراحی برای هر فرد باید شرایط کنونی بیمار، سابقه خانوادگی، تلاش های قبلی بیمار برای لاغر شدن و موارد بسیار دیگر بررسی شود پس پاسخ دادن به این سوال به صورت صحیح نیاز به یک جلسه مشاوره بین بیمار و جراح لاغری دارد

برای پاسخگویی سریع نسبت به هزینه مرکز جراحی اسلیو و سوالات دیگر می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید 

اگر BMI فرد بالای 40 باشد مشمول بیمه می شود اما میزان پرداخت بیمه بستگی به تعهدات هر شرکت بیمه متفاوت است

حداقل سن برای جراحی اسلیو معده متفاوت است و بستگی به شرایط بیمار دارد جراحی مرکز اسلیو در بیماری های خاص با مشکلات شدید این عمل را در بیمار ۱۷ ساله نیز با موفقیت انجام داده اند. حداکثر سن نیز برای این عمل تعریف نمی گردد و در صورت سلامت جسمی بیمار و شرایط جسمی این عمل امکان پذیر است

اخبار

آخرین مطالب

معرفی بهترین جراح اسلیو معده در تهران

چگونه بهترین جراح اسلیو معده در تهران انتخاب کنیم؟ امروزه داشتن تناسب اندام و داشتن یک ظاهر مناسب…