معرفی بهترین جراح بالون معده در تهران

Rate this post

بهترین جراح بالون معده در تهران فردی است که علاوه بر داشتن رزومه علمی بسیار خوب از تجربه و تبحر و مدیریت مناسبی برخوردار باشد که با توجه به این خصوصیات، بتواند به افرادی که برای انجام جراحی لاغری به او مراجعه میکنند خدمات مناسبی ارائه دهد.

لذا سایت جراحی اسلیو دکتر هاشم آقائی قصد دارد ابتدا ویژگیهای یک جراح لاغری خوب و مطمئن را به شما معرفی کرده و سپس در انتخاب بهترین جراح بالون معده در تهران و روش های دستیابی به اطلاعات آن از قبیل سوابق پزشکی و سایر اطلاعاتی که به نوعی شما را در انتخاب یک جراح خوب کمک میکند یاری دهیم پس لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

عمل بالون معده یکی از انواع عملهای غیر تهاجمی درزمینه عملهای لاغری میباشد که فرد برای دستیابی به یک وزن مناسب و بدون استفاده ازعمل جراحی از آن بهره میجوید. افرادی که به چاقی و مشکلات توأم با آن درگیر هستند،اگر بوسیله ورزش و رژیم غذایی، موفق به کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل نشوند، ناگزیرند به خاطر سلامتی و دستیابی به یک وزن ایده آل و مورد قبول جامعه به روش های دیگر از جمله عمل بالون معده متوسل شوند.

به دلیل حساسیت و پیچیدگی زیادی که این نوع عملهای خاص دارند، انتخاب جراح، دقت و حساسیت زیادی رامیطلبد زیرا یک فرد بیمار، علاوه برآنکه علاقمند است به هدف خود از عمل که همان کاهش وزن است برسد،اصلا دلش نمیخواهد که بدنش را به دست یک پزشک تازه کار و مبتدی و نابلد بسپارد که خود را در معرض انواع ریسک های موجود قرار دهد. علی الخصوص اینکه در زمینه جراحیهای لاغری، پزشکان زیادی در تخصصهای گوناگون فعالیت دارند که انتخاب بهترین جراح بالون معده در تهران را از بین آنها تا حدود بسیار زیادی سخت می کند.

مزایا بهترین جراح بالون معده در تهران

برای اینکه یک جراحی خوب و توام با آرامش داشته باشید، حتما باید در زمینه انتخاب جراح دقت بیشتری بخرج دهید و موارد مهمی را که به کمک آنها میتوانید بهترین جراح بالون معده در تهران را انتخاب کنید مد نظر قرار دهید. در این برهه شاید سوالات زیادی در ذهن شما ایجاد شود مثلا اینکه چگونه سوابق پزشک و میزان مهارت وی را میشود سنجید؟ آیا پزشک مورد نظر دارای تجربه کافی برای عمل مورد نظررا دارد؟

جراحی بالون معده یکی از جراحی های لاغری محسوب میشود که در آن جراح از طریق یک روش موسوم به انتقال یک جسم کروی غالبا سیلیکونی به داخل معده و تزریق نمک یا هوا به درون آن و متسع دن جسم کروی که نتیجه آن افزایش حجم جسم کروی و به نسبت آن کاهش حجم معده به میزان زیادی میگردد و این عمل باعث ایجاد سیری زودرس وغیر واقعی شده و فرد ازخوردن غذای زیاد به دلیل پر شدن ظرفیت معده امتناع میورزد که برآیند نهایی آن عدم جذب کالری و دیر گرسنه شدن فرد میباشد.

روش عمل بالون معده

ویژگی های بهترین جراح بالون معده در تهران

تجربه بالا و عمل های موفق

تجربه جراح

برخورداری از مهارت و تجربه بالا یکی دیگر از ویژگی های مهم بهترین جراح بالون معده در تهران می باشد ؛ زیرا یک جراح خوب با داشتن تجربه و برخورداری از عملهای موفق است که میتواند در مواقع حساس از تجربه بالای خود به نحو احسنت و موثراستفاده نماید.

رزومه علمی قوی

یکی از ویژگی های بهترین جراح بالون معده در تهران داشتن رزومه بسیار خوب و تحصیل در دانشگاه های معتبر است زیرا علاوه بر داشتن تجربه، اخذ مدارک علمی در دانشگاههای معتبر از فاکتورهای تعیین کننده در انتخاب بهترین جراح بالون معده در تهران می باشد.

عدم توجه به درآمد زایی

بهترین جراح بالون معده در تهران ، اصل را بر مبنای حل مشکلات بیماران خود قرار میدهد و درآمد زایی را به عنوان یک هدف فرعی قلمداد کرده و انصاف را همیشه سرلوحه کاری خویش دارد.

در آمد زایی جراح بالون

مسئولیت پذیری

بهترین جراح بالون معده در تهران، نسبت به بیماران خود احساس مسئولیت دارد و تا حصول نتیجه در کنار بیمار خود حضور دارد و به بیمار خود حس خوب و انرژی مضاعف می دهد همچنین احساس مسئولیت از طرف پزشک باعث میشود که اوضاع جسمی و روحی بیماران به دلیل شرایط خاص آنها لحاظ گردد.

روابط عمومی بالا و اخلاق حرفه ای

بهترین جراح بالون معده در تهران علاوه بر اینکه باید مسلط به دانش و مهارت درحوزه تخصصی خود باشد باید به اصول اخلاقی به شدت پایبند بوده وبه گونه ای با بیمار خود رفتار نماید که بیمار اطمینان قلبی حاصل کند که پزشک خود از دغدغه های فکری وی آگاه بوده و تمام تلاش خود را برای رسیدن به بهترین نتیجه می کند.

یک جراح خوب به بیمارانش احترام بگذارد و از آنها در هر مرحله از پروسه درمان حمایت می نماید و همچنین راز داری و عدم افشای اطلاعات خصوصی بیمار را به عنوان یکی از منشورهای اخلاق حرفه پزشکی رعایت می نماید.

بروز بودن و آموزش مستمر

علم پزشکی در عصر ما بصورت دائم در حال بروز شدن و تغییر است و یک پزشک خوب باید بصورت مستمر در حال آموزش و بروز رسانی خود در زمینه تخصصی اش باشد و کسانی که از شهرستان ها و یا تهران بوی مراجعه میکنند انتظار دارندکه بهترین جراح بالون معده در تهران بروز بوده و از پیشرفت های نوین پزشکی آگاه باشد.

دسترسی سریع و آسان

بیماران حوزه لاغری معمولا جزء افرادی هستند که توانایی رفت و آمد و حضور چند باره در مطب را به دلیل شرایط خاص اضافه وزن یا چاقی را ندارند و بایستی پزشک تدابیری را بیاندیشد که فرد بیمار در کمترین زمان و سریعتری راه به هدف خود برسد و دچار دلزدگی و خستگی روحی و روانی در قبل و حین و بعد از عمل جراحی نشود،.بهترین جراح بالون معده در تهران باید این موارد را مدنظر قرار داده و تدابیر لازم را در این خصوص بیاندیشد.

دسترسی آسان به جراح بالون

عدم قضاوت و سرزنش بیمار

در حین جلسات مشاوره بین بیمار و جراح، ممکن است با بیمارانی روبرو شود که از بسیاری جهات متفاوت و با خلقیات رفتاری خاص باشند. با این حال بهترین جراح بالون معده در تهران باید با این شرایط و خلقیات آشنا باشد و در حالیکه بیمار خود را سرزنش و قضاوت نمیکند، راههای عملی متناسب را برای کاهش وزن و لاغری تجویز می کند.

فروتنی و تواضع

اکثر بیماران از غرور و تکبر پزشکان گلایه داشته و احساس خوبی را در جلسات مشاوره یا ملاقات درمانی با پزشک ندارند. این خود عاملی است که بیمار نتواند مسائل خود را بصورت دوستانه به شما بازگو نماید بنابراین بهترین جراح بالون معده در تهران باید متواضع و فروتن بوده به گونه ای که بیمارانش شیفته منش و رفتار وی گردند و ارتباط خوبی را با پزشک خود برقرار سازند. یک جراح فروتن، هماره نزد بیماران بسیارمقبولتر است و با آرامش ذهنی که بین خود و بیمار برقرار مینماید باعث حصول نتیجه مطلوبتری از عمل می گردد.

اهمیت به جلسه مشاوره

یک پزشک و جراح خوب علاوه بر ویژگیهای ذکر شده فوق باید به عنوان یک مشاور حاذق در کنار بیمار خود انجام وظیفه کند وباید به ریزترین و پیش پا افتاده ترین موارد در حین مشاوره دقت و ریزبینی داشته باشد و بیمار خود را در صورتی که برای عمل خاصی مناسب نیست راهنمایی های لازم را ارائه نماید و وی را مجاب کند که از روشهای دیگر جراحی یا رژیمی مدد جوید.

جلسه مشاوره جراح

چگونه بهترین جراح بالون معده را انتخاب نماییم؟

اکنون این سوال مطرح است که بعد از فهمیدن مهمترین ویژگیها برای انتخاب بهترین جراح بالون معده در تهران چه باید کرد خب پاسخ کامل مشخص است. تطابق دادن این ویژگیها با پزشک مورد نظر میتواند به شما درانتخاب بهترین جراح بالون در تهران کمک شایانی کند . برای سنجش جراح با این مولفه ها در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی میتوان به جستجو بپردازید. در این بین به نامهای متفاوتی میرسید که بعضی ازآنها دارای اشتراکات بیشتری با معیارهای شما هستند که میتوانید ازبین آنها یکی را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب یک جراح از بین چند جراح مشخص که در میان لیست بهترین جراح بالون معده در تهران قرار دارند، حالا بایستی تا به فضای مجازی سری بزنید و از صفحات اجتماعی جراح مورد نظر دیدن کنید و با دیدن نمونه کارهای آنها و فیلمهایی که از عملهای خود منتشر کرده اند اطمینان لازم را بدست بیاورید. همچنین شما میتوانید با مراجعه حضوری به مطب پزشک و پرس و جو از افرادی که عمل بالون معده را انجام داده اند و سنجش میزان رضایت آنها به یک انتخاب جامع و کامل دست یابید.

ایضا مطالعه نظرات کاربران در فضای مجازی میتواند به شما کمک زیادی را در حصول اطمینان از انتخاب بهترین جراح بالون معده در تهران نماید. نظرات بیماران مختلف میتواند انعکاس تجربیاتشان از کیفیت جراحی، نحوه تعامل جراح بابیمار، توانمندی کادر پزشکی و در نهایت میزان کیفیت عمل جراحی، اطلاعات مفیدی را به دست دهد همچنین با بررسی نظرات بیماران میتوانید اطلاعاتی مفیدی از قبیل میزان اعتماد بیماران به جراح، میزان ارتباط جراح با بیمار و تعهد و احساس رضایتشان از پزشک و در نهایت دستیابی به بهترین جراح بالون در تهران بدست آورند.

کلام آخر

هدف اصلی گروه جراحی اسلیو از نوشتن این مقاله نحوه انتخاب بهترین جراح بود، که با توجه به اینکه نمیتوان به صورت طبیعی یک پزشک خاص را بعنوان بهترین جراح انتخاب کرد ولیکن میتوان از طریق مقایسه فاکتورهای بالا با جراحان موفق در تهران که ویژگی های یاد شده را دارا باشد به شما معرفی نماییم.

انتخاب این گروه جناب آقای دکتر مهدی هاشم آقایی میباشد که اکثر ویژگیهای بهترین جراح بالون معده در تهران را داراست و شما میتوانید از طریق راهکارهای ارائه شده به این ادعا دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *