هزینه عمل اسلیو معده+جزئیات کامل

هزینه اسلیو معده
5/5 - (1 امتیاز)

هزینه عمل اسلیو معده یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از افرادی است که برای حل مشکل چاقی خود میخواهند اقدام کنند ولی به دلیل عدم اطلاع از هزینه های جراحی لاغری بلا تکلیف و مستاصلند.

بنابراین اگر درصدد دستیابی به اطلاعاتی در رابطه با هزینه عمل اسلیو معده هستید، این مقاله را مطالعه کنید زیرا گروه جراحی اسلیو معده دکتر هاشم آقائی در این مقاله جزئیات دقیقی از هزینه های عمل جراحی اسلیو، از قبیل هزینه بستری در بیمارستان، لوازم و ابزار مورد استفاده در اتاق عمل، دستمزد جراح لاغری و هزینه متخصص بیهوشی، هزینه تیم پزشکی و … می پردازیم. لطفا تا انتهای این مقاله با ما باشید.

عوامل موثر در برآورد هزینه های عمل اسلیو معده

به دلیل تاثیر گذاری فاکتورهای مختلف در هزینه عمل اسلیو معده ابتدا به معرفی این عوامل پرداخته و سپس به صورت جزئی تر عوامل را بررسی خواهیم کرد.

میزان دستمزد جراح

یکی از فاکتورهای مهم در هزینه عمل اسلیو معده میزان دستمزد جراح میباشد که باتوجه به تبحر و تجربه و سطحی که جراح در آن حوزه جراحی میکند متفاوت است. دکتر مهدی هاشم آقائی متخصص جراحی های لاغری، یکی از جراحان بنام در حوزه لاغری و با بیش از سالها تجربه و انجام هزاران عمل موفق در تهران می باشد که میتواند یکی از گزینه های مناسب برای انجام جراحی اسلیو باشد.

برای گرفتن جزئیات دقیق تر درابطه با هزینه دستمزد جراح عمل اسلیو و سایر جراحی های لاغری مانند بای پس معده باندینگ معده،لیپوماتیک و غیره… می توانید از طریق راههای ارتباطی درج شده در سایت با مشاورین دکترهاشم آقائی تماس حاصل فرمائید.

هزینه جراح عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده با توجه به بیمه طرف قرارداد

با توجه به تعداد زیاد بیمه های درمانی و به تبع آن تعهدات مختلف بیمه های مورد نظر، باید در نظر داشت که ابتدا پرداخت هزینه ها بر دو اساس بیمه پایه و بیمه مکمل امکانپذیر است.

ذکر این نکته بسیار ضروری میباشد که برای پرداخت هزینه عمل اسلیو معده در اغلب بیمه ها، تبصره هایی برای شمول بیمه ای دارند که یکی از موارد مهم آن داشتن بی ام آی بالای 40 میباشد و یا اگر بی آم آی شما بالای 35 همراه با بیماری زمینه ای باشید بیمه هزینه های شما را تحت پوشش خود قرار میدهد.

بنابراین قبل از انجام هر اقدامی باید به تعهدات بیمه ای خود سری بزنید و موارد را مطالعه کنید. اگر فقط شما بیمه پایه داشته باشید حد اکثر 7 میلیون تومان از هزینه های شما را بیمه پرداخت میکند و الباقی هزینه ها به عهده خود شماست ولی اگر که علاوه بر بیمه پایه، بیمه مکمل نیز داشته باشید بسته به سقف تعهدات آن نوع بیمه، هزینه های شما پرداخت می شود که حداکثر 40 میلیون تومان از هزینه ها را شامل می شود.

انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان دولتی یا خصوصی

عمل جراحی اسلیو در اکثر بیمارستانهای معتبر دولتی و خصوصی انجام می پذیرد، با این تفاوت که در بیمارستانهای دولتی برای استفاده از تعهدات بیمه ای مورد نظر، بایستی که موارد شمول تعهدات در آن رعایت شده باشد که یکی ازین موارد همانطور که قبلا هم ذکر شد میزان بی ام آی میباشد که در این نوع بیمارستانها عدد 40 میباشد پس برای بهره مندی از خدمات بیمه ای در بیمارستانهای دولتی توجه به این نکته ضروریست.

ولیکن اگر شما دارای بیمه تکمیلی باشید میتوانید عمل خود را با در بیمارستان خصوصی نیز انجام دهید که بعد از پرداخت هزینه عمل اسلیو معده و گرفتن فاکتورها از بخش حسابداری بیمارستان و تحویل آنها به بیمه مورد نظر، با کم کردن فرانشیز برابر با سقف تعهدات از بیمه هزینه های پرداخت شده خود را دریافت نمایید.

دربیمارستانهای خصوصی نیز برای دریافت هزینه های خود توجه به تعهدات بیمه مورد نظر اهمیت دارد و اینطور نیست که اگر شما از بیمه تکمیلی استفاده میکنید با هر شرایط و هر bmi بتوانید عمل خود را با بیمه انجام دهید، پس ابتدا مطالعه تهدات بیمه های تکمیلی مهم و ضروری است.

بیمارستان دولتی یا خصوصی و عمل اسلیو معده

مدت اقامت در بیمارستان

یکی از فاکتورهای تاثیر گذار در هزینه عمل اسلیو معده، مدت بستری شدن بیماردر بیمارستان یا کلینیک می باشد که با توجه به شیوه عمل که به صورت باز باشد یا بسته(لاپاراسکوپی)و همچنین شرایط هرفرد میتواند متفاوت باشد.

بصورت معمول تا حداکثر 3 روز، بیمار بعد از انجام عمل اسلیو در بیمارستان بستری میشود که البته دربعضی مواقع بنا به تشخیص پزشک که براساس شرایط عمومی بیمار و بیماریهای وابسته به چاقی میتواند افزایش یابد.

تجهیزات مورد استفاده در حین و بعد از عمل

عمل اسلیو معده بوسیله شیوه ای که موسوم به لاپاراسکوپی است صورت میپذیردکه ابزارو تجهیزات مورد استفاده در عمل از طریق ایجاد سوراخ‌هایی که بر روی شکم ایجاد می‌گردد داخل شده و عمل انجام می گردد.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی

همانگونه در مطالب قبلی هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی اشاره شده اگر که شما دارای بی ام آی 40 و بالاتر باشید و از بیمه مکمل درمان استفاده میکنید میتوانید با توجه به سقف تعهدات بیمه خود از مزایای آن بهره مند شوید.

البته با توجه به نوع بیمارستان تحت عمل، قوانین متفاوت میباشد و ممکن است شما هزینه عمل اسلیو خود را به صورت کامل پرداخت کرده و سپس با دریافت فاکتورها از بیمارستان و ارائه به بیمه با کسر فرانشیز هزینه های خود را دریافت کنید.

جراحی اسلیو معده دکتر هاشم آقائی

هزینه عمل اسلیو معده با انواع بیمه ها

علاوه بر نوع بیمارستان تحت عمل جراحی، شما براساس نوع بیمه ای که از آن برخوردارید پرداختی ها نیز ممکن است متفاوت باشد بنابراین ممکن است شما هزینه بیشتر یا کمتری را پرداخت نمائید.

جدول هزینه بیمه ها

برای استعلام سایر بیمه ها میتوانید از طریق مراجعه به کارگزاری بیمه یا سرچ در اینترنت نسبت به سطح تعهدات بیمه ای آگاهی لازم را بدست آورید.

عمل جراحی اسلیو با توجه به حساسیت و ظرافت بسیار بالائی که دارد موجب سردرگمی و عدم توانایی در انتخاب جراح مناسب، توسط بیماران متقاضی این عمل می شود. از دلایل عدم توانایی در انتخاب جراح مناسب، وجود فاکتورهای زیاد موثر در انتخاب آن میباشد که عمل انتخاب را سخت و پیچیده میکند و این کاملا منطقی بوده و ما به شما حق میدهیم و به حساسیت شما ارج می نهیم زیرا سپردن بدن خود برای انجام عمل جراحی اسلیو معده به دست جراحان تازه کار یا غیر متخصص ریسکی پرخطر بوده و ممکن است عواقب جبران ناپذیری در آینده برای فرد ایجاد نماید.

بنابراین ما در انتهای مقاله با در نظر گرفتن همه فاکتورهای تاثیر گذار در انتخاب بهترین جراح اسلیو معده از قبیل صلاحیت های جراح و همچنین میزان منصفانه هزینه عمل اسلیو معده، به شما یکی از پزشکان موفق در عرصه جراحی های لاغری را معرفی می کنیم.

پیشنهاد ما به شما عزیزان جنای آقای دکتر هاشم آقائی متخصص جراحی های لاغری با انجام هزاران عمل موفق درحوزه لاغری میباشد. برای گرفتن وقت مشاوره و سایر پرسشهای متداول و همچنین استعلام هزینه عمل اسلیو توسط دکتر هاشم آقائی میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *