معرفی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران -هاشم آقائی
  • ۱۰ اسفند, ۱۴۰۱
  • دیدگاه: 0
  • وبلاگ
5/5 - (2 امتیاز)

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران کیست و چگونه می توان وی را شناخت؛ با توجه به اینکه امروزه عمل ابدومینوپلاستی، یکی از پرکاربردترین روش های جراحی لاغری شناخته می شود، بخصوص در میان خانم های که بارداری را تجربه کرده اند برای داشتن شکمی صاف و تخت و رفع چین و چروکهای آن طرفداران بیشتری دارد و رضایتمندی آنها را جلب کرده است.

پس شناخت بهترین جراح در این حوزه بسیار حائز اهمیت بوده و ما قصد داریم در این مقاله توضیحاتی در رابطه با این عمل خاص خدمت شما ارائه کنیم و سپس ویژگیهای بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران را خدمت شما بیان کنیم و در ادامه یکی از بهترین ها در این حوزه راخدمت شما همراهان معرفی نمائیم.

دکتر مهدی هاشم آقائی متخصص جراحی های لاغری و فارغ التحصل از دانشگاه شهید بهشتی و دارای رتبه برتر آزمون بورد تخصصی بوده است همچنین وی دارای 7000 عمل موفق در حوزه ابدومینوپلاستی، اسلیو و بای پس در تهران میباشد و ایشان یکی از 10 جراح برتر در این حوزه شناخته می شود.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

عمل ابدومینوپلاستی چیست؟

عمل ابدومینوپلاستی نوعی از جراحی تهاجمی لاغری است که دراین روش، بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران یا هر شهر دیگری که شما انتخاب می کنید، از طریق ایجاد یک شکاف طویل افقی در بالا یا پایین ناف اقدام به حذف چربی ها و اصلاح عضلات شل شده و برداشتن چربی ها نموده و پس از عمل شما یک شکم صاف و تخت و بدون چین و چروک و افتادگی خواهید داشت.

علل ایجاد افتادگی و شل شدن پوست شکم میتواند به علل مختلفی از قبیل بارداری، پیری و از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست،افزایش یا کاهش مداوم وزن بدن و حتی دلایل ارثی بوجود آید.

البته ذکر این نکته در این بخش ضروری است که بسیاری از افرادی که متقاضی این عمل هستند میخواهند ترکها و پوست اضافه بوجود آمده را از روی پوست خود بردارند که باید گفت که این عمل برای برطرف کردنپوست شل و کشیدن و تقویت عضلات زیرین کاربرد دارد ولیکن برای برطرف کردن ترکهای پوستی کاربرد ندارد.

انتخاب بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

در صورتی که شما چراح قابل اعتماد و مناسبی را برای انجام عمل لاغری خود سراغ نداشته باشید، شما مجبورید از طریق اینترنت یا شبکه های اجتماعی یا جستجوی سنتی از مطبی به مطب دیگر دنبال یک جراح خوب بگردید و شاید در نهایت جراحی را مطابق خواسته های خود نیابید یا اصلا شرایط و ویژگیهای یک جراح مناسب را نشناسید.

ما در ادامه ویژگیهای بهترین جراح ابدومینوپلاستی را به ترتیب اهمیت واولویت سنجی خدمت شما معرفی میکنیم که بتوانید یک انتخاب ایده آل و بدون استرس داشته باشید.

10 ویژگی مهم بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

تجربه و تخصص

عمل ابدومینوپلاستی و بطور کلی اکثریت عملهای لاغری به دلیل بالا بودن حساسیتهای جراحی و تهاجمی بودن آن نیاز به تخصص و تجربه بالای جراح دارد و ممکن است جراحان زیادی خود را به عنوان بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران یا بهترین جراح لاغری معرفی کنند ولیکن شما نباید بدون تحقیق و با تکیه بر یک منبع خاص بدن خود را به دست هر فردی بسپارید.

یک جراح منتخب باید علاوه بر داشتن تخصص در حوزه جراحی های لاغری، باید روش ها و فنون عمل لاپاراسکوپی را نیز به خوبی یاد گرفته باشد.

همچنین پزشکی که به عنوان بهترین جراح لاغری شناخته می شود، با داشتن تجربه ای که حاصل سالیان زیاد تجربه اندوزی است و با استفاده از تجارب خود در صورت ایجاد هر نوع مشکل احتمالی، بدون گرفتن استرس و دستپاچگی، تسلط و کنترل بیشتری بر جراحی دارند و این تجربه باعث افزایش اعتماد به نفس تیم پزشکی خواهد شد.

تجربه جراح ابدومینوپلاستی- دکتر هاشم آقائی

مدرک جراحی

یکی از موارد مورد تاکید در انتخاب بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران و بطور کلی هرنوع تخصص خاص پزشکی، دقت و کنجکاوی در مورد مدرک پزشکی اخذ شده توسط پزشک مربوطه می باشد.

امروزه با توجه به افزایش دانشگاه های ارائه دهنده مدرک به ظاهر معتبر و در واقع با آموزشهای سطحی در خارج از کشور افزایش دارد و اغلب افرادی که توانائی اخذ مدرک در دانشگاههای معتبر در داخل و یا خارج از کشور را ندارند از چنین دانشگاههای مدارک پزشکی خود را بدون اینکه دانش ویژه ای را اندوخته باشند دریافت می کنند و اقدام به طبابت و جراحی می نمایند. بنابراین مدرک تحصیلی و دانشگاه اخذ مدرک پزشک مورد نظر، به عنوان یکی از مواردی است که بایستی در رابطه با آن تحقیق و بررسی به عمل آید.

کنجکاوی علمی و بروز بودن

رشته پزشکی به طور مداوم در حال تغییر و تحول است و یک جراح خوب و بروز باید برای آموزش مداوم خود در مورد تکنیک های جدید جراحی، فناوری های پزشکی و استفاده از تجهیزات بروز در حال تکامل وبروز رسانی خود باشد.

صداقت

ارتباط بیمار و پزشک از لحظه مشاوره اولیه تا انجام عمل و حتی مشاوره پس از عمل تا ماهها پس از جراحی به طول می انجامد. بنابراین این ارتباط نه فقط به بهترین مراقبت های بالینی و انجام جراحی مناسب بستگی دارد، بلکه زمانی که شما به یک پزشک و جراح اعتماد کرده و به عنوان بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران انتخابش میکنید، علاوه بر داشتن تخصص و تجربه در حین عمل، در طول دوره درمان شما را تحت آموزش، حمایت و مشاوره قرار دهد.

در شغل پزشکی، اصل و اساس بر مبنای صداقت می باشد. این صداقت است که باعث ایجاد حس اعتماد بیماران به یک پزشک خاص می شود و بر مبنای حس اعتماد است که بیماران به مشاوره و تجویزهای پزشک خود توجه کرده و عمل می نمایند.

دلسوزی و شفقت

دلسوزی و احترام به بیمار به عنوان یک همنوع که به کمک ما نیاز دارد یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران یا هر شهری از شهر های دنیا می باشد.

یک جراح دلسوز و با شفقت و حرفه ای پس از انجام مشاوره و چک کردن نتایج آزمایشات و بدون در نظر گرفتن مسائل مالی و غیره که منافع خود پزشک در میان باشد همه مزایا و معایب روشهای جراحی لاغری را برای متقاضی عمل توضیح می دهد و علاوه بر ارائه نظرات خود و ترجیحات خود با توجه به مستندات پزشکی موجود، به شخص اجازه تصمیم‌ گیری را می دهد و در نهایت بدون اینکه بخواهد از جیب بیمار برای خود کیسه ای بدوزد، با همراهی هم بهترین انتخاب را مینمایند.

فروتنی و تواضع

یکی از ویژگیهای بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران و بطور کلی هر نوع از جراحی، داشتن تواضع و فروتنی در حرفه و تخصص خود است و ضمن داشتن اعتقاد به برتری و ارتقاء خود در بین سایر جراحان، بایستی که از غرور و منیت عاری باشد و یک توازن بین برتری جویی و تواضع در حرفه خود داشته باشد که این عامل باعث جلوگیری از بسیاری از مسائل و مشکلات و عدم استفاده از روشهای کمتر ایمن توسط جراح می گردد.

خلاقیت

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران با توجه به شرایط خاص و انتظاراتی که متقاضیان این عمل از وی دارند باید دارای خلاقیت در کار و توانایی برخورد با یک مشکل از زاویه متفاوت و به کارگیری شیوه های جدید در علم پزشکی و جراحی به نفع بیمار خود باشد و بدون توجه به بیماران خود به لحاظ سنی، جایگاه اجتماعی، وضعیت اقتصادی و غیره… دائماً به دنبال رویکردی جدید یا بهتر برای ایجاد نتیجه درخشان باشد.

داشتن مستندات تصویری از عملهای موفق

یکی از روشهای روتین و شناخته شده در انتخاب بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران و یا هر نوع روش جراحی در هر شهری داشتن مستندات بسیار خوب و موفق است که شما میتوانید از روشهای مراجعه حضوری و صحبت با مراجعان قبلی و یا مراجعه به پیج ها و سایت های مربوط به جراح مورد نظر و بررسی عکس ها و یا کامنت های مربوطه به یک دید کلی از پزشک مورد نظر خود برسید.

نمونه عکس- هاشم آقائی

خوش خلقی

شاید در ابتدا ما شغل جراحی را یک حرفه تماما جدی قلمداد کرده و انتظار داریم جراح منتخبمان فردی جدی و عبوس و بی عاطفه ای باشد؛ این تفکر شاید به دلیل ذهنیتهای قبلی و یا نوع نگاه ما به شغل بسیار حیاتی و حساس پزشکی بوده باشد ولیکن باید گفت در علم پزشکی جدید، داشتن خوش خلقی و اخلاق خوش از ضروریات حرفه جراحی میباشد.

خوش خلقی می تواند منجر به یک تعامل خوشایند تر و با کمترین استرس در تیم پزشکی تحت امر جراح و همچنین در بیمار گردد و می تواند محیط کاری سالم تری را به لحاظ کاهش استرس و فشار روانی گردد.

خوش خلقی و شوخ طبعی یکی از ویژگیهای خاص و ویژه بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران، به دلیل خاصیت استرس زا بودن این شهر می باشد و برای ایجاد آسودگی خاطر بیمار و ایجاد تجربه لذت بخش برای تیم پزشکی بسیار ضروری است. با افزایش استرس در طول عمل، یک جراح خوش خلق با ایجاد یک محیط آرام استرسهایی را که منجر به عملکرد منفی در تیم پزشکی می گردد را کاهش می دهد و منجر به یک نتیجه بسیار مناسب و درخشان در انتهای عمل می گردد.

جمع بندی

عمل ابدومینوپلاستی یکی از عملهای لاغری است که به دلیل خاصیت تهاجمی و حساسیت بالای جراحی، به مهارت و تخصص بسیار بالائی نیاز دارد و انتخاب بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران یکی از مراحل مهم در پروسه جراحی می باشد.

در انتهای این مقاله به شما عزیزان، یکی از بهترین جراحان لاغری در تهران را که بیش از 7 هزار عمل موفق در این حوزه را تا به حال انجام داده و تخصص ویژه ای در جراحی هایی مانند اسلیو و بای پس و ابدومینوپلاستی دارد. ایشان یکی از 10 جراح برتر در حوزه لاغری و لاپاراسکوپی به شمار می آید و می تواند یک گزینه ایده آل برای شما باشد.

مشاوره با دکتر هاشم آقائی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *