بهترین جراح باندینگ معده در تهران

دکتر هاشم آقائی
3/5 - (1 امتیاز)

بهترین جراح باندینگ معده در تهران را چگونه باید تشخیص داد و چه ویژگیهایی را به عنوان ملاک های ارزیابی آن میتوان قرار داد. در این مقاله ابتدا به معرفی عمل جراحی باندینگ معده و سپس به تشریح چگونگی انجام عمل باندینک معده پرداخته و سپس مهم ترین فاکتورهای موثر در انتخاب بهترین جراح در این حوزه را بیان میکنیم.

گروه جراحی اسلیو دکتر مهدی هاشم آقائی به دلیل تعهدی که نسبت به بیماران و افرادی که دغدغه انتخاب بهترین جراح را برای جراحی لاغری دارند، شما عزیزان را راهنمایی خواهند کرد که براساس فاکتورهای ارائه شده تصمیمی با کمترین ریسک و کاملا ایمن را داشته باشید. پس لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

عمل باندینگ معده چیست؟

جراحی باندینگ معده به زبان ساده بدین صورت است که جراح بوسیله یک حلقه که دور معده قرار میگیرد معده را همچون یک ساعت شنی به دوقسمت کوچکتر بالایی و بزرگتر در پایین معده تقسیم میکند که بدین طریق هنگام خوردن غذا ظرفیت معده در قسمت بالائی آن سریعا تکمیل شده و به فرد احساس سیری دست میدهد و در نتیجه غذای کمتری مصرف می شود و برآیند آن لاغری میباشد.

باندینگ معده چیست؟

روش انجام عمل جراحی باندینگ معده

روش جراحی باندینگ معده توسط سازمان غذا و دارو در سال 2001 تایید شده است. در این روش ابتدا بیمار به صورت عمومی بیهوش شده و بین یک تا پنج شکاف بر روی شکم ایجاد می شود سپس از طریق شکافهای ایجاد شده حلقه یا همان حلقه مورد نظر بوسله یک لوله به بیرون ارتباط دارد و پس از تعیین و قرار گیری در جای دقیق خود از طریق تزریق مایع نمکی به داخل حلقه و منقبض کردن موضع، معده به دوقسمت بالایی و پایینی تقسیم شده که در واقع معده اصلی پس از عمل جراحی، همان قسمت بالایی آن می باشد.

پس ازجراحی باندینگ،  معده در حدود 30 گرم غذا در خود جای می دهد و فرد هنگام غذا خوردن سیری بسیار سریعتری و ماندگارتری را تجربه میکند که این مکانیزم اصلی لاغری فرد میباشد. فردی که به عنوان بهترین جراح باندینگ معده درتهران انتخاب می شود، از طریق تجربه و توانایی و تبحرخود و با دقت بالا از طریق تزریق میزان مناسب مایع مخصوص به داخل حلقه باندینگ و قرار دادن مناسب بر روی بخش مشخص شده معده، بهترین نتیجه را از عمل جراحی برای بیمار خود به ارمغان می آورد.

ویژگیهای شخصیتی و مهارتی بهترین جراح باندینگ معده در تهران

یک جراح لاغری علاوه بر تخصص و علم پزشکی بایستی که از ویژگی های شخصیتی و روانی خاصی برخوردار باشد. یک جراح علاوه بر تسلط به شغل پزشکی، باید روانشناس، رهبر، دوست و همراه خوبی برای بیماران خود باشد.

دانش تخصصی برای انجام عمل جراحی

در جراحی عمل لاغری خصوصا باندینگ معده که بحث اکنون ماست برخورداری از تخصص جراحی عمومی و مهمتر از آن داشتن تجربه در این زمینه بسیار حائز اهمیت بوده و فردی که به عنوان بهترین جراح عمل باندینگ معده در تهران شناخته می شود بایستی که علاوه بر پایه تخصص جراحی عمومی در حوزه لاغری، از تجربه عمل بالایی در این زمینه برخوردار باشد.

برخورداری از مهارت های ارتباطی خوب

 فردی که عنوان بهترین جراح باندینگ معده در تهران را داراست باید علاوه بر داشتن تخصص، بوسیله برخورداری از مهارت ارتباطی مثبت و صحیح، باعث ایجاد احساس خوب دربیمار شده و حس اعتماد بیماررا به خودجلب کند.و همچنین این حس خوب را به همکاران و تیم جراحی خود انتقال دهد.

برخورداری از مهارت های فیزیکی و سرعت مناسب برای انجام جراحی لاغری

یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب بهترین جراح عمل باندینگ در تهران، برخورداری از مهارتهای فیزیکی، هماهنگی بالای عصب و عضله و داشتن مهارت دستی بالا و بینایی قوی میباشد.

سرعت عمل در جراحی باندینگ معده

داشتن تجربه در زمینه مراقبت های قبل و بعد از عمل

به منظور جلوگیری از بروز مشکلات غیرقابل پیش بینی در حین عمل جراحی، ضروری است که جراح توصیه های لازم را به بیمار خود نموده باشد مثلا بایستی که توصیه های از قبیل عدم مصرف داروهای ضد انعقاد خون یا عدم استعمال دخانیات در هفته های نزدیک به عمل و سایر موارد تخصصی مرتبط.

جراح خوب بعد از عمل نیز بیمار خود را تحت نظر داشته و توصیه های لازم را از قبیل مصرف داروهای ضد التهاب و خشک کننده و ضد درد وغیره… ارائه فهرستی از مسائل خاص پیش بینی نشده که ممکن است برای بیمار اتفاق بیافتد که در صورت بروز آنها فورا با پزشک خود مشورت کند. بهترین جراح باندینگ معده در تهران تمامی موارد فوق را رعایت کرده و از بروز مشکلات حاد حین و پس از جراحی جلوگیری میکند.

انعطاف در مقابل موقعیتهای پیش بینی نشده در حین عمل

انعطاف پذیری به عنوان یکی ازویژگیهایی است که جراح در اتاق عمل، بتواند خود را به سرعت با شرایط جدید و آنی وفق دهد و علاوه برحفظ خونسردی، بتواند برنامه های خود را برای جلوگیری و غلبه بر مسائل پیش بینی نشده در حین عمل بکار گیرد.

مهارت رهبری گروه جراحی

رهبری در اتاق عمل برای هماهنگ کردن تلاش‌های همه اعضای تیم جراحی برای ایجاد بهترین نتیجه برای بیمار بسیار ضروری است. رهبر تیم جراحی در اتاق عمل باید از همه اتفاقات  ایجاد شده و متغیرهای آن در هنگام جراحی مطلع بوده و بتواند تیم تحت امر خود را به بهترین نحو هدایت و رهبری کند. بنابراین بهترین جراح باندینگ معده در تهران که موضوع مقاله ما میباشد بایستی از همه متغیرها آگاه بوده و بتواند بهترین عکس العمل را برای موارد ایجاد شده احتمالی بروز دهد و تیم خود را به بهترین نحو در مسیر درست هدایت نماید.

خونسردی هنگام بروز مشکل

خونسردی و حفظ آرامش از خصوصیات یک جراح موفق بوده و باعث میشود که آرامش خود را در موقعیتهای خاص حفظ نموده و با تفکر منطقی بتواند تصمیمات معقولی بگیرد. از خصوصیات فردی که به عنوان بهترین جراح باندینگ در تهران شناخته می شود شاید به جرات بتوان گفت از حیاتی ترین آنها در حین عمل حفظ خونسردی و آرامش است و باعث ایجاد حضور ذهن و دوری از دستپاچگی میشود.

خونسردی جراح باندینگ معده
سخن نهایی

با توجه به توضیحات و فاکتورهایی که برای شناخت بهترین جراح باندینگ معده در تهران ارائه شد می توان نتیجه گرفت که هر فاکتور، فارغ از سایر عوامل مطرح شده، برای خود اهمیت داشته و جراح موفق با برخورداری از هر یک از فاکتورها پتانسیل موفقیت خود را در هنگام عمل بالاتر میبرد.

بنابراین هر یک از شما عزیزان به منظور داشتن یک عمل موفق و دلخواه میتوانید بررسی مقایسه ای انجام داده و انتخاب خود را براساس آن انجام دهید. کلینیک جراحی اسلیو با بررسی موارد فوق یکی از جراحان موفق در این حوزه را به شما عزیزان معرفی می نماید که شما میتوانید با بررسی خود انتخاب گروه اسلیو را تایید کنید.

انتخاب گروه جراحی اسلیو دکتر مهدی هاشم آقائی یکی برترینهای این حوزه میباشد که با انجام بیش از 5 هزار عمل موفق در حوزه جراحی لاغری بعنوان یکی از بهترین جراحان لاغری در این حوزه مطرح است. برای گرفتن اطلاعات بیشتر و مشاوره با دکتر هاشم آقائی میتوانید با شماره تلفنهای درج شده تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

برای مشاوره با دکتر هاشم آقائی دکمه زیر را کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *